A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Микуличинський ліцей Яремчанської міської ради
Івано-Франківська область

Тиждень НУШ

          

 З метою активізації методичної роботи, розвитку творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів, пропагування передового педагогічного досвіду,  створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення , віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів та з метою  обміну педагогічним досвідом упродовж 9-13 грудня 2024 року було проведено Тиждень початкової освіти.

       У плані проведення Тижня було передбачено тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характерів. Заходи обговорено на засіданні методичного об'єднання вчителів 1-4 класів, затверджено директором ліцею. Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

      Як свідчать результати проведеної роботи, відгуки вчителів 1-4 класів, учителів-предметників про результативність її проведення, даний Тиждень пройшов у цілому на високому науково - методичному рівні, продемонстрував зацікавленість вчителів питанням підвищення ефективності організації навчально – виховної роботи, готовність опановувати новими знаннями  із педагогіки та психології, пошук нових шляхів покращення навчально–виховного процесу, розвитку пізнавальної діяльності учнів.

          Розпочався Тиждень виготовленням стінгазети (Шендеровська Б.В.), на якій учні познайомились із планом проведення заходів та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах. 

           Дуже цікавим та пізнавальним була виставка хусток (всі учні та вчителі 1-4 класів), розваги «Українська хустка – берегиня роду» та виховний захід «Дай мені, мамо, хустку на згадку» (класний керівник 2-Б класу Герасим’юк Г.Д.), який проведено на високому методичному рівні. Вчитель повідала школярам значення хустини в побуті української родини; пробуджує пізнавальні інтереси до вивчення традицій українського народу, сприяє бажанню дітей зберігати родинні   традиції , не забувати своєї національної культури, шанувати своїх батьків,  цінувати сім’ю.

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Яскраві враження учні отримали від проведення  Дня моди – інтегроване заняття ЯДС у 4-Б класі «Що означає бути модним? Як виявляти свою неповторність?» (Онучак С.І.), виховний захід «Мода, краса, чарівність» (4-А клас, Слесарчук Л.В.), перегляд та обговорення мультфільму «Про дівчинку, яка наступила на хліб « (Бельмега Л.В.).  Діти із задоволенням виконували різноманітні завдання. Педагоги   формують цілісне уявлення про красу як гармонію фізичного, психологічного та соціального благополуччя людини,  оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками, розвиток самозарядності, активної громадської позиції. Продовжують формулювати ознаки гармонійного розвитку особистості та естетичних виявів здоров’я;  поглиблюють знання про чинники збереження духовної складової здоров’я; розвивають вміння розуміти послідовність та причинно-наслідкові зв’язки, а також систематизувати, доводити, моделювати; виховують естетичний смак, продовжують виховувати потребу ведення здорового способу життя для гармонійного розвитку.

Фото без опису

        Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 Прикрасою Тижня став День доброти під гаслом «Роби добро і воно обов’язково до тебе повернеться», під час якого всі учні 1-4 класів здійснювали добрі справи – флешбом «Ранкове коло доброти» (1-В клас, Івасюк М.Ю.), бесіда «Поспіши творити добро» (1-А клас ,Костинюк М.Д.), інтегроване заняття «Доброта врятує світ» (10Б клас, Мотрук М.Д.), екскурсія у вольєр не господарство м.Яремче (4-Б клас, Томашевська У.В.)  де діти не тільки спостерігати за тваринами і птахами, а й підгодовували їх. Уляна Василівна виховує дбайливе ставлення до живої природи, любов до тварин.

Фото без опису

   Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Особливо цікаво пройшов урок англійської мови у 4-А класі (Онучак О.В., Гнатюк Х.Ю.) «День добрих справ», де педагоги викликати в дітей бажання творити добро й уникати злих вчинків; формують уявлення про доброту як одну з найкращих рис особистості; збагачують знання учнів про добро; виховують віру в силу добра.

         Під гаслом «Хто зі спортом дружить буде, всі хвороби він забуде” пройшов День спорту в ліцеї – гра між третіми класами «Хто з фізкультурою на ти, в житті досягне він мети, бо в спорті міць та сила і для душі, і тіла», оздоровчі перерви «У світі спорту цікавинок багато», урок фізкультури у 3-А класі «Здоровим будь!» (Стефурак І.В.). Педагоги виховують любов до фізкультури та спорту, розвивають руховий апарат, фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров'я. Виховують почуття дружби, колективізму, взаємовиручки. Прищеплюють прагнення до занять фізкультурою. Формують колектив класної родини.  Потік позитивної енергії  зарядив радістю та ентузіазмом учасників і глядачів конкурсу  “Спортивні таланти вчителів!”  Неможливо було втриматися від оплесків. Всі отримали неймовірні емоції від побаченого та почутого. 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

         Фінальним акордом Тижня початкової освіти став національно-патріотичний день – усний журнал «Народні символи України», колаж символів «Україна- незалежна, єдина і неподільна», година спілкування «Наші земляки, що захищають Україну», «Герої не вмирають», виставка літератури «З Україною в серці» (Косило М.В., Грещук У.Ю.), пісні «Моя прекрасна Україна» (Мироняк В.Б.).  Всі учні активно взяли участь в акції «Ми – українці, ми – патріоти»: були одягнені в кольори національної символіки, навчальні кабінети прикрашені в національно-патріотичному стилі. Серед учнівської молоді витав дух патріотизму, любові до своєї Батьківщини, до неозорої України, до її живої мови та полум’яної пісні.

          З необмеженим ентузіазмом у Тижні початкової освіти взяли участь не лише діти, але й педагоги. Було проведено круглий стіл “Із досвіду впровадження Держстандарту загальної початкової освіти”, дискусію “З Україною в серці”

Тиждень початкової школи ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень