A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Микуличинський ліцей Яремчанської міської ради
Івано-Франківська область

Територія обслуговування

https://rada.info/upload/users_files/20556142/3cf8b7faaab44e98e735307eceee3a50.pdf

Про закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти

Відповідно до ст.32 Закону країни «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», Положення про заклад дошкільної освіти (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 р. № 86), з метою забезпечення здобуття дошкільної та загальної середньої освіти усіма дітьми дошкільного та шкільного віку, які проживають на території міста, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Закріпити за закладами загальної середньої освіти наступні території та надати право їх обслуговування:

1.1. За Яремчанським ліцеєм №1 - м.Яремче: вул.Свободи від №151 до №323 лівої сторони, від №152 до №280 правої сторони (включно), вул.Шевченка, вул.Пушкіна, вул.Страчених, вул.Ковпака, вул.Шептицького, вуд.Федьковича, вул.Руднєва, вул.Підскельна, вул.Довбуша, вул.Хмельницького, вул.Мазепи, вул.Шухевича, вул.Шудравого, вул. 200-річчя м.Яремче, вул.Галицька, вул.Стуса, вул.Хоткевича, вул.Курортна, вул.Івасюка, вул.Грушевського, вул.Тихого, вул.Лепкого, вул.Литвина, вул.Петраша, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Стефаника від № 33 по №107 лівої сторони, від № 72 по 108 правої сторони, вул. Підділ від № 26 по №48.

1.2. За Яремчанським ліцеєм №2 - мікрорайон Дора м.Яремче: вул.Прикарпатська, вул.Мічуріна, вул.О.Кобилянської, вул.Прут, вул.Черемшини, вул.Яремчука, вул.Проектна, вул.Чорновола, вул.Свободи від №1 до №150, вул.Кармелюка, вул.Січових Стрільців, вул.Виксюка, вул.Вільде, вул.Кам’янка, провулок Кам’янка, вул.Стефаника від № 1 до №31 лівої сторони, від № 2 до № 72 правої сторони, вул.Підділ від №1 до №25. 2

1.3. За Яремчанською гімназією - мікрорайон Ямна м.Яремче: вул.Героїв Майдану, вул.Л.Українки, вул.Гірська, вул.І.Франка, вул.Свободи від № 280-до кінця правої сторони та від № 325-до кінця лівої сторони.

1.4. За Микуличинським ліцеєм - с.Микуличин.

2. Закріпити за закладами дошкільної освіти наступні території та надати право їх обслуговування:

2.1 За закладом дошкільної освіти «Гірський струмочок»- м.Яремче

2.2 За закладом дошкільної освіти «Ягідка» .- с.Микуличин.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Петра Жіляка.

Міський голова Андрій Мироняк

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень