A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Микуличинський ліцей Яремчанської міської ради
Івано-Франківська область

Вчительська

Кадрове забезпечення

У 2020-2021 навчальному році в школі працювало 70 педагогічних працівників, у тому числі директор, 3 заступника директора з НВР, 2 вихователі груп 5-літок,педагог-організатор, 1 практичний пси¬холог, 1 соціальний педагог, 1 логопед,1 бібліотекар, 8 асистентів учителів з інклюзивним навчанням, 1 медсестра, 2 сумісники. 100 % від загальної кількості педпрацівників мають вищу освіту на рівні спеціаліста.

Протягом року навчальний заклад був забезпечений кадра¬ми. У закладі працювало:

> учителів — 67 осіб.

Педагогічні працівники мають:

а) кваліфікаційні категорії: > «спеціаліст вищої категорії» —45 осіб;

> «спеціаліст І категорії» — 3 осіб;

> «спеціаліст II категорії» — 8 осіб; > «спеціаліст» —3 осіб;

> 8 асистентівучителів –на 10 тарифному розряді;

б) педагогічні звання:

> «вчитель-методист»

— 9 осіб; > «старший учитель» — 23 особи.

У закладі протягом 2020-20201 навчального року працювало:

> педагогів пенсійного віку — 18 осіб;

> технічних працівників та спеціалістів пенсійного віку —1 особа.

У 2020-2021 р. було проатестовано 18 педагогічних працівників, які підвищили свій професійний рівень.

Один учитель рішенням атестаційної комісії не відповідає посаді. Як бачимо, якісний склад педагогічних працівників є досить високий, що дає змогу більш ефективно вирішувати педагогічні проблеми. За навчальний рік звільнень педагогічних працівників не було. Плинність педкадрів у школі за 2020-2021 навчальний рік складає 0%.

https://rada.info/upload/users_files/20556142/819b5bac7f5e6bb061a9437f9d4ca634.docx

 

№з/п

Прізвище, імя та по батькові вчителя

Предмет

Кл. кер

Класи

всього

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

1

Венгриняк

Ярослав Володимирович

Директор

Математика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

4

 

 

8

2

Настуняк

Наталія Миколаївна

Заступник директора

Вчитель-дефектолог 

 

2

1

2

2

2

 

 

 

 

 

 

9

3

Онутчак

Оксана Василівна

Заступник директора

Біологія

природознавство

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

2

2

 

 

 

6

4

Андрійків

Петро Петрович

0.5 заст.директ.

труд. навч.

 

 

 

 

 

 

6

 

3

 

 

 

 

9

5

Пориваєва

Ганна Петрівна

Практ. психолог

Зар. літ.

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

11

ХЕ

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Андрійків

Людмила Федорівна

Математика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

4

 

 

8

7

Сорохманюк

Олександра Петрівна

Укр. мова та література

 

 

9-Б

 

 

 

 

 

 

 

4.5

 

8

5

4

21,5+2інд

8

Осташ

Лариса Петрівна

Укр. мова та література

ХЕ

 

6-Б

 

 

 

 

 

 

16.5

 

5

 

 

 

20.5

9

Підлетейчук

Оксана Петрівна

Укр. мова та література

 

5-А

 

 

 

 

11

 

 

4

 

5

 

20+2 інд

10

Мельничук

Сергій Антонович

Укр. мова та література

 

 

 

 

 

 

3.5

 

4,5

4

 

8

 

20

11

Бронникова

Інна Анатоліївна

Укр. мова та література

 

 

 

 

 

 

 

9

 

 

 

4.5

 

4

 

 

 

 

 

 

23,5

Інформатика

 

 

 

 

 

 

3

3

 

 

 

 

 

 

 

12

Шеремета

Надія Василівна

Математика

 

 

6-А

 

 

 

 

4

12

 

 

4

4

 

24

13

Шеремета

Іван Васильович

Математика

 

 

5-Б

 

 

 

 

8

 

8

 

 

4

6

26

14

Білинська

Олександра Степанівна

Хімія,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.5

4

 

 

 

24.5

Інформатика

 

 

 

 

 

 

 

3

4

6

3

3

15

Марініна Ольга Андріївна

Інформатика

 

 

 

 

 

 

 

3

6

6

3

3

29

математика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

4

 

 

 

 

 

 

 

16

Венгриняк

Любов Сергіївна

Зарубіжна література

10-А

 

 

 

 

 

6

4

2

6

4

3

25

17

Микитюк Василь Васильович

Фізика і астрономія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

6

 

12

18

Данищук

Марія Юріївна

Фізика і астрономія

 

9-В

 

 

 

 

 

 

6

 

9

 

8

23

19

Боберський

Юрій Юрійович

 

Історія

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

2.5

5

5

18.5

Історія Прикарпаття

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

20

Мотрук

Богдан Дмитрович

Історія

 

 

 

 

 

 

4

 

7.5

2.5

 

 

18

Правознавство

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

2

 

21

Онутчак

Іван Васильович

 

 

Історія

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

 

 

2.5

 

 

6.5

Прапвознавство

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

22

Войтович

Інга Онуфріївна

Хімія

10-Б

 

 

 

 

 

 

3

2

6

3

4

18

23

Киселюк

Марта Павлівна

 

Біологія

 

 

9-А

 

 

 

 

 

 

 

 

4

4

6

4

4

22

24

Вірста

Василь Михайлович

 

 

Захист Вітчизни

 

8-В

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

12+

0.5 гур

 

 

 

Християнська етика

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

 

 

25

Парижняк

Ірина Іллівна

 

 

Географія

 

 

11-А

 

 

 

 

 

6

6

4

3

3

2

26

Економіка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

26

Вередюк

Євдокія Дмитрівна

Іноз.мова

8-А

 

 

 

 

6

2

 

6

4

 

 

18

27

Лазебнікова

Наталя Романівна

Іноз.мова

8-Б

 

 

 

 

 

6

6

4

 

3

2

21

28

Онучак

Олександра Василівна

Іноз.мова

 

 

7-А

4

9

6

6

 

 

2

 

 

 

 

27

29

Бойко

Ірина Дмитрівна

Іноз.мова

 

 

 

 

 

 

4

4

6

 

2

3

2

21

30

Рожанська

Зоряна Петрівна

 

Іноземна мова

 

2

 

3

3

6

 

 

 

 

 

 

24

 

Інформатика

 

 

 

 

 

3

3

 

 

 

 

 

Заруб. л-ра

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

31

Климак

Василина Михайлівна

Фізична культура

 

 

 

 

 

 

 

6

6

 

 

 

12+2 спец.г

+1 інд

32

Гриньків

Ігор Миколайович

 

Фізична культура

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

3

3

6

6

21

33

Онутчак

Василь Васильович

Фізична культура

 

 

 

 

 

9

6

3

 

6

 

 

24

34

Миклащук

Любов Михайлівна

Обр. мист

 

7-Б

 

 

 

 

 

 

3

3

3

 

 

 

 

23

Трудове

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

Мистецтво

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

3

3

35

Мотрук

Алла Богданівна

 

 

Трудове навч.

 

 

11-Б

 

 

 

 

4

6

 

3

3

 

 

25

 Основи здоров’я

 

 

 

 

 

 

 

3

3

3

 

 

36

Мироняк

Володимир Богданович

 

Музичне мистецтво

 

 

 

3

3

3

4

 

 

 

 

 

 

 

17+0.5 гурт

Ритміка

 

 

 

2

1

1

 

 

 

 

 

 

 

37

Савчук

Уляна Ярославівна

Музичне мистецтво

Пед.-орг.

 

 

 

 

 

 

3

3

3

 

 

 

 

9

38

Косило

Марія Василівна

 

Зав шкільн. бібліотекою

медицина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

6

39

Іваницька

Любов Андріївна

Вчитель початкових класів

3-А

 

 

22+5

інд

 

 

 

 

 

 

 

 

22+5 інд

40

Гарасимюк

Галина Дмитрівна

Вчитель початкових класів

3-Б

 

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

22

41

Бойко

Надія Михайлівна

Вчитель початкових класів

3-В

 

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

22

42

Шендеровська

Богдана Василівна

Вчитель початкових класів

 

4-А

 

 

 

 

22+5 інд

 

 

 

 

 

 

 

22+5 інд

43

Микитюк

Марія Василівна

Вчитель початкових класів

4-Б

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

 

21

44

Вередюк

Лілія Миронівна

Вчитель початкових класів

4-В

 

 

 

22+5 інд

 

 

 

 

 

 

 

22+5 інд

45

Стефурак

Іванна Володимирівна

Вчитель початкових класів

4-Г

23

 

 

24

 

 

 

 

 

 

 

24

46

Блошко

Валентина Іванівна

Вчитель початкових класів

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

47

Томашевська

Уляна Василівна

Вчитель початкових класів

1-Б

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

48

Онучак

Стефанія Іванівна

Вчитель початкових класів

1-В

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

49

Мотрук

Олена Василівна

Вчитель початкових класів

2-А

 

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

50

Мотрук

Марія Дмитрівна

Вчитель початкових класів

2-Б

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21+5 інд

51

Івасюк

Марія Юріївна

Вчитель початкових класів

2-В

 

21+2нд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21+2 інд

52

Слесарчук                     Лідія Василівна

Вчитель початкових класів

2-А

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

53

Годованець

Галина Іванівна

 

Основи здоров’я

 

 

 

 

 

 

 

3

3

 

 

 

 

 

14+0.5 підг.+6 інд

Початкові класи

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

54

Небелюк

Володимир Ігорович

Керівник

секції футболу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18г.

гуртка

55

Малярчук

Нестор Юрійович

Історія

 

7-В

 

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14+

6г.гурт.

інформатика

 

 

3

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

56

Гнатюк

Христина Юріївна

Іноз. мова

 

6

 

 

 

9

 

 

 

6

 

 

21

57

Вербіцька Богдана Богданівна

Природознавство

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

9.5+

2 інд.

географія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

1.5

 

 

58

Філяк Мар’яна Василівна

Вчитель-дефектолог

 

 

 

 

 

3 інд

 

 

 

 

 

 

21+

3 інд

59

Грещук Уляна Юріївна

Зав. бібліотеки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0,5 ст

60

Бельмега Лю.дмила Василівна

Вчитель початкових класів

 

16

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

18

61

Волощук Анна Сергіївна

Асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

62

Гнатюк Тетяна Михайлівна

Асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

 

 

1.5

 

 

 

25+3 інд +

1.5 фак

63

Захарин Наталія Іванівна

Асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

64

Павук Наталія Михайлівна

Асистент вчителя

6-В

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

65

Мироняк Уляна Юріївна

Асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25+0.25 підг

66

Новаківська Олеся Юріївна

Асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

25+4+4 інд

67

Попович Маряна Василівна

Асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25+0.25 підг

68

Костинюк Марія Дмитрівна

Асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

69

Калинчук вікторія Іванівна

Асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

70

Петриканин Марія Іванівна

Асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25+3 інд

71

Дожук Уляна Василівна

Асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

72

Стефанюк Оксана

 

Василівна

Вихователь по супроводу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

73

Белевич Юлія Ярославівна

Соціальний педагог

5-В

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень