A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Микуличинський ліцей Яремчанської міської ради
Івано-Франківська область

Безпека в побуті

Безпека в побуті

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОБУТОВОГО ТРАВМАТИЗМУ.

1.1.Правила користування газовими приладами: газові прилади зберігати у робочому, чистому стані. Не допускати до них дітей дошкільного віку, осіб, які не пройшли інструктаж або осіб, які знаходяться в нетверезому стані; перед увімкненням приладів необхідно провірити приміщення, а при їх роботі відкрити кватирки або фрамуги; після користування газовим приладом закрити крани на ньому та газопроводі і закрити вентиль газового балону; при появі запаху газу негайно припинити користування газовим приладом, закрити крани, не запалювати вогонь, не палити, не вмикати світло, не користуватися електроприладами, не провітрювати помешкання, терміново викликати аварійну службу „104”; забороняється залишати без нагляду працюючі газові прилади.

1.2.Забороняється користуватися горілками для обігрівання кімнат.

1.3.Правила електробезпеки та безпечного користування електроспоживачами: не працювати близько біля відкритих струмопровідних частин; не підходити і не відкривати шафи, ящики, в яких знаходяться електрообладнання, не захаращувати доступу до них; не вмикати кнопки, рубильники, пускачі сторонніми предметами; не торкатися до обігрівальних струмопровідних проводів і незахищених частин електрообладнання; не користуватися розбитими розетками, несправними штепсельними вилками; при вмиканні або вимиканні штепсельної вилки, її потрібно тримати за корпус, а не за шнур; забороняється працювати на обладнанні, де відсутнє передбачене захисне заземлення; не використовувати шнури, проводи з ушкодженою ізоляцією або обплетенням; забороняється вмикати в розетку провід без штепсельної вилки. забороняється залишати без нагляду включені в мережу електронагрівальні прилади.

1.4.До роботи з електрифікованим інструментом допускаються особи, які пройшли спеціальне навчання.

1.5.Наявність напруги можна визначити при допомозі показника напруги або вольтметра. Застосування контрольних ламп забороняється.

1.6.При перерві в електропостачанні відключити всі включені споживачі.

1.7.При появі пожежі на електроустановках негайно вимкнути їх від мережі й приступити до гасіння пожежі сухим піском або вуглекислотним вогнегасником. Застосування води для гасіння пожежі в електроустановках забороняється.

1.8.Про всі випадки незначного удару при доторканні до обладнання або металевих конструкцій повідомити відповідну службу.

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень